پکیج آموزش سی شارپ - سطح 3

استفاده از ساختارهای پیشرفته زبان سی شارپ به شما کمک می کند کدنویسی خود را بسیار راحت تر انجام دهید.

همچنین کد خروجی شما با استفاده از این ساختارها بسیار حرفه ای تر و تمیز تر خواهد بود.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش سی شارپ - سطح 2

یکی از مشخصه های یک برنامه نویس خوب و حرفه ای آشنایی با ابزارهای کارش است.
زبان سی شارپ نیز به عنوان اصلی ترین زبان مورد استفاده برنامه نویسان دات نت دارای قابلیت های فوق العاده مفیدی است که شناختن آنها توانایی زیادی به برنامه نویس می دهد.
مباحث این دوره آموزشی برای برنامه نویسان حرفه ای تنظیم شده است و در کمتر کتاب، فیلم، یا مرجع آموزشی با این دقت و شرح درباره آنها صحبت شده است.
پس اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که می خواهید خود را به سلاحی قوی در زمینه برنامه نویسی مجهز کنید ورود شما را به این دوره آموزشی خوش آمد می گوییم.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش سی شارپ - سطح 1

دوره آموزشی C#‎ و Visual Studio مقدماتی، برای افرادی که به دنیای برنامه‌نویسی علاقه دارند و می‌خواهند مهارت‌های پایه برنامه‌نویسی را در زبان C#‎ و محیط Visual Studio بیاموزند، مناسب است.

یادگیری زبان C#‎ نسبت به برخی زبان‌های دیگر مانند C++‎ آسانتر است، با این وجود این زبان از ویژگی‌های کلیدی و مفید بسیاری برخوردار است. با استفاده از C#‎، شما قادر خواهید بود هر نوع برنامه‌ای را برای اجرا در هر محیطی (وب، دسکتاپ، موبایل و ...) بنویسید.

یکی از مزیت‌های مهم C#‎ این است که محدود به سیستم‌عامل ویندوز نیست، بلکه قابلیت اجرا بر روی سیستم‌عامل‌های دیگری مانند MacOS و Linux نیز دارد. با این توانایی، شما می‌توانید نرم‌افزارهای متنوع با استفاده از تکنولوژی‌های متنوع را بر روی انواع سیستم‌عامل‌ها ایجاد کنید.

دوره آموزشی ما به گونه‌ای طراحی شده است که شما در کمترین زمان ممکن با قابلیت‌های کلیدی و مفید زبان C#‎ و نحوه‌ی کاربرد آنها آشنا خواهید شد. این دوره به شما امکان می‌دهد با استفاده از ابزارهای Visual Studio به طور عملی و تمرینی مهارت‌های لازم برای تولید نرم‌افزارهای گوناگون را پیاده‌سازی کنید.

مشاهده جزئیات