درباره ما

مجموعه برنامه نویس، خدمات آموزش و اطلاع رسانی خود را از سال 1376 هجری شمسی آغاز نموده است.

رسالت اصلی این مجموعه، فراهم کردن دسترسی به دانش و مهارت های مرتبط برای برنامه نویسی و علوم مرتبط با فناوری اطلاعات برای علاقه مندان این علوم، به زبان فارسی است.

تفاوت رویه ما با دیگر مجموعه های فعال در این زمینه این است که ما علاوه بر اطلاع رسانی از آخرین رویدادهای جهان در زمینه فناوری اطلاعات و بومی سازی علوم مربوطه، همیشه خود نیز در تولید دانش فعال بوده ایم.

از قدیم می گویند "شنیدن کی بُوَد مانند دیدن"، بنابراین ما بجای ارائه مطالب آموزشی در قالب متن، تلاش داریم که نکات کاربری و مطالبی که در کمتر جای دیگری می توان آنها را یافت در قالب آموزش های ویدئویی که بسیاری از آنها رایگان هستند به علاقه مندان ارائه کنیم.

علاوه بر مقالات ویدئویی، تجربه بیش از 15 سال تدریس در مراکز آموزشی مختلف در قالب پکیج های آموزش ویدئویی در این سایت ارائه می شود.

اگر سوالی در هر زمینه ای از علوم برنامه نویسی دارید می توانید آن را در قالب یک تاپیک جدید در سایت جامعه برنامه نویسان فارسی زبان مطرح کنید، البته توصیه می شود قبل از ایجاد تاپیک جدید، عنوان سوال خود را در آنجا جستجو کنید، اکثر سوالات شما از قبل پاسخ داده شده است!