پکیج آموزش سی شارپ - سطح 1

دوره آموزشی C#‎ و Visual Studio مقدماتی، برای افرادی که به دنیای برنامه‌نویسی علاقه دارند و می‌خواهند مهارت‌های پایه برنامه‌نویسی را در زبان C#‎ و محیط Visual Studio بیاموزند، مناسب است.

یادگیری زبان C#‎ نسبت به برخی زبان‌های دیگر مانند C++‎ آسانتر است، با این وجود این زبان از ویژگی‌های کلیدی و مفید بسیاری برخوردار است. با استفاده از C#‎، شما قادر خواهید بود هر نوع برنامه‌ای را برای اجرا در هر محیطی (وب، دسکتاپ، موبایل و ...) بنویسید.

یکی از مزیت‌های مهم C#‎ این است که محدود به سیستم‌عامل ویندوز نیست، بلکه قابلیت اجرا بر روی سیستم‌عامل‌های دیگری مانند MacOS و Linux نیز دارد. با این توانایی، شما می‌توانید نرم‌افزارهای متنوع با استفاده از تکنولوژی‌های متنوع را بر روی انواع سیستم‌عامل‌ها ایجاد کنید.

دوره آموزشی ما به گونه‌ای طراحی شده است که شما در کمترین زمان ممکن با قابلیت‌های کلیدی و مفید زبان C#‎ و نحوه‌ی کاربرد آنها آشنا خواهید شد. این دوره به شما امکان می‌دهد با استفاده از ابزارهای Visual Studio به طور عملی و تمرینی مهارت‌های لازم برای تولید نرم‌افزارهای گوناگون را پیاده‌سازی کنید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش ASP.NET MVC - سطح 1: مفاهیم و مقدمات + پروژه CMS

ساده ترین توصیف برای ASP.NET MVC این است: 80% صرفه جویی در زمان تولید و برنامه نویسی پروژه های مبتنی بر وب!

ASP.NET MVC هر روز در حال پیشرفت است و با امکاناتی که در Visual Studio به آن اضافه شده است عدد فوق حتی بیشتر هم می شود.

Wizard هایی که در Visual Stduio تعبیه شده است قسمت های اساسی برنامه (Controller ها و View ها) را برای شما تولید می کند. شما به عنوان برنامه نویس در ASP.NET MVC وظیفه خواهید داشت قسمت های باقی مانده برنامه را تکمیل کرده و پروژه را تحویل دهید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش SQL Server ویژه برنامه نویس ها - سطح 1

این روزها دانستن مفاهیم پایگاه داده و کار با بانک های اطلاعاتی جزو ملزومات و بایدهای یک برنامه برنامه نویس محسوب می شود، چرا که تقریبا به ندرت پروژه ای در بازار کار وجود دارد که نیازی به کار کردن با بانک اطلاعات نداشته باشد.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش طراحی صفحات وب با HTML 5 و CSS 3

اگر تا به حال به فکر ایجاد یک وب سایت افتاده‌اید ولی نمی‌دانید که برای ساختن یک وب سایت باید از کجا شروع کنید، راه را درست آمده‌اید، مقصد شما همین جا است. پکیج آموزش HTML5 و CSS3.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش جاوا اسکریپت برای برنامه نویسی وب

طبق آمار سایت Github، جاوا اسکریپت در سال‌های اخیر پرکاربردترین زبان برنامه‌نویسی در جهان بوده است. امروزه جاوا اسکریپت را در حوزه‌های مختلف برنامه‌نویسی می‌توان به کار برد. البته مهمترین کاربرد این زبان، برنامه‌نویسی در محیط وب است. اما در بسیاری حوزه‌های دیگر مانند برنامه‌نویسی سمت سرور، برنامه‌نویسی موبایل، برنامه‌نویسی دسکتاپ، برنامه‌نویسی گرافیکی و … می‌توان از جاوا اسکریپت استفاده کرد.

 

مشاهده جزئیات