%20 تخفیف

دوره آموزش میکروسرویس ها در دات نت 8 (حضوری/آنلاین)

در این دوره آموزشی شما یاد خواهید گرفت که چگونه میکروسرویس‌ها را روی پلتفرم ‎ .Netایجاد کنید و در آن از تکنولوژی های روز تولید نرم افزارهای مبتنی بر میکروسرویس مانند ‏ASP.NET Web API، Docker، RabbitMQ، MassTransit، gRPC، Ocelot API Gateway، MongoDB، Redis، PostgreSQL، SQL Server، Dapper، Entity Framework Core، CQRS و پیاده‌سازی معماری Clean Architecture استفاده بهینه کنید.


در این دوره آموزشی ماژول‌های تجارت الکترونیکی را بر روی میکروسرویس‌های محصول، سبد خرید و سفارش‌گذاری با پایگاه‌های داده NoSQL (MongoDB، Redis) و پایگاه‌های داده رابطه‌ای (PostgreSQL، SQL Server) از طریق ارتباطات مبتنی بر رویداد RabbitMQ و استفاده از Ocelot API Gateway توسعه خواهیم داد.

شما در طی این دوره آموزشی می‌توانید معماری میکروسرویس‌ها و پیاده‌سازی مرحله به مرحله آن در ‎.NET را با جزئیات کامل و توضیحات گسترده یاد بگیرید.

مشاهده جزئیات

دوره آموزش برنامه نویس Backend با Web API و ASP.NET Core ویژه مبتدیان (حضوری/آنلاین)

اگر شما یک برنامه‌ نویس هستید که می‌خواهید مهارت‌های ابتدایی برنامه‌نویسی Web API با ‎.NET را یاد بگیرید، این دوره مخصوص شما است. این دوره به رویکرد یادگیری از تجربه متکی است. با توجه به عملی بودن محتوای آموزشی این پروژه و انجام رویه ها در قالب یک پروژه عملی، با گذراندن این دوره آموزشی می توانید به سرعت وارد بازار کار بعنوان برنامه نویس Backend و Web Api شوید.

مشاهده جزئیات

دوره آموزش استفاده از Identity در ASP.NET Core 8 و سفارشی سازی آن (حضوری/آنلاین)

از زمان معرفی اولین ورژن ASP.NET Core و ارائه ASP.NET Core Identity به همراه آن بعنوان فریم ورک برقراری امنیت، استفاده از این ابزار و فریم ورک همیشه معقول ترین روش برای امن کردن پروژه از دسترسی غیرمجاز و کنترل دسترسی به بخش های مختلف پروژه بوده است. بر خلاف ورژن قبلی آن که بهمراه ASP.NET MVC 4 و5 ارائه شده بود تقریبا تمام اجزای ASP.NET Core Identity قابل سفارشی سازی هستند. این امکان، یک مزیت بزرگ به ما بعنوان برنامه نویس وب می دهد تا علاوه بر استفاده از آن بعنوان یک ابزار قدرتمند و قابل اعتماد، آن را بر اساس نیازهای پروژه مان تطبیق داده و سفارشی سازی کنیم.


مشاهده جزئیات