پکیج آموزش SQL Server ویژه برنامه نویس ها - سطح 2

در این دوره مفاهیم تکمیلی کار با پایگاه داده SQL Sever برای برنامه نویسان ارائه شده است.

دانستن این مفاهیم و مهارت ها شما را قادر می سازد عمده مواردی که برنامه نویسان حرفه ای و مدیران پایگاه داده (DBA ها) می دانند را بشناسید و آنها را بکار ببرید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش سی شارپ - سطح 2

یکی از مشخصه های یک برنامه نویس خوب و حرفه ای آشنایی با ابزارهای کارش است.
زبان سی شارپ نیز به عنوان اصلی ترین زبان مورد استفاده برنامه نویسان دات نت دارای قابلیت های فوق العاده مفیدی است که شناختن آنها توانایی زیادی به برنامه نویس می دهد.
مباحث این دوره آموزشی برای برنامه نویسان حرفه ای تنظیم شده است و در کمتر کتاب، فیلم، یا مرجع آموزشی با این دقت و شرح درباره آنها صحبت شده است.
پس اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که می خواهید خود را به سلاحی قوی در زمینه برنامه نویسی مجهز کنید ورود شما را به این دوره آموزشی خوش آمد می گوییم.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش ASP.NET Core - سطح 1

ASP.NET Core یک فریم وُرک Open Source برای ساختن برنامه های مدرن تحت وب است. ابزارهای برنامه نویسی ASP.NET Core هم اکنون برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، و Mac وجود دارد و همچنین استفاده از سیستم عامل های فوق نیز به عنوان سرور برای نصب و اجرای برنامه های نوشته شده با ASP.NET Core نیز امکان پذیر است.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش ASP.NET Core - سطح 2

آشنایی با مفاهیم پیشرفته و کاربردی در ASP.NET Core MVC یک نعمت محسوب می شود، چرا که زندگی ما به عنوان یک برنامه نویس وب را بسیار بهبود می بخشد.

هنگامی که شما به عنوان یک برنامه نویس، شناخت بهتری از ابزارها و امکاناتی که برای شما قابل استفاده است داشته باشید می توانید مدت زمانی را که صرف یافتن راهکار برای صورت مسئله های مختلف می کنید را به صورت قابل توجهی کاهش دهید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش Angular 8 به همراه پروژه عملی فروشگاه اینترنتی

در این پکیج آموزشی استفاده از فریم ورک Angular 8 برای برنامه نویسی وب به صورت قدم به قدم و در قالب یک پروژه عملی فروشگاه اینترنتی (eShop) آموزش داده می شود.

مشاهده جزئیات