%20 تخفیف

دوره آموزش میکروسرویس ها در دات نت 8 (حضوری/آنلاین)

در این دوره آموزشی شما یاد خواهید گرفت که چگونه میکروسرویس‌ها را روی پلتفرم ‎ .Netایجاد کنید و در آن از تکنولوژی های روز تولید نرم افزارهای مبتنی بر میکروسرویس مانند ‏ASP.NET Web API، Docker، RabbitMQ، MassTransit، gRPC، Ocelot API Gateway، MongoDB، Redis، PostgreSQL، SQL Server، Dapper، Entity Framework Core، CQRS و پیاده‌سازی معماری Clean Architecture استفاده بهینه کنید.


در این دوره آموزشی ماژول‌های تجارت الکترونیکی را بر روی میکروسرویس‌های محصول، سبد خرید و سفارش‌گذاری با پایگاه‌های داده NoSQL (MongoDB، Redis) و پایگاه‌های داده رابطه‌ای (PostgreSQL، SQL Server) از طریق ارتباطات مبتنی بر رویداد RabbitMQ و استفاده از Ocelot API Gateway توسعه خواهیم داد.

شما در طی این دوره آموزشی می‌توانید معماری میکروسرویس‌ها و پیاده‌سازی مرحله به مرحله آن در ‎.NET را با جزئیات کامل و توضیحات گسترده یاد بگیرید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش کامل Bootstrap 4

فریمورک Boostrap را می‌توان محبوت‌ترین فریمورک برای طراحی صفحات وب ریسپانسیو یا واکنشگرا دانست. این فریمورک به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان صفحات وب را به صورت کاملاً واکنشگرا پیاده‌سازی کنید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش کامل jQuery و jQuery UI

امروزه کمتر وب سایتی را می‌توان یافت که در طراحی آن از jQuery استفاده نشده باشد. طبق آمار، 65 درصد از 10 میلیون سایت پربیننده‌ی جهان از jQuery  برای طراحی صفحات وب خود بهره می‌برند.

در این دوره‌ی آموزشی، شما به طور کامل با این کتابخانه‌ی پرقدرت جاوا اسکریپت آشنا خواهد شد. لازم به ذکر است که در این دوره مباحث پیشرفته‌ای همچون ایجاد انیمیشن‌های پیشرفته، Ajax ، استفاده از پلاگین‌ها، توسعه‌ی پلاگین‌های jQuery  و … مورد بحث قرار می‌گیرند.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش جاوا اسکریپت برای برنامه نویسی وب

طبق آمار سایت Github، جاوا اسکریپت در سال‌های اخیر پرکاربردترین زبان برنامه‌نویسی در جهان بوده است. امروزه جاوا اسکریپت را در حوزه‌های مختلف برنامه‌نویسی می‌توان به کار برد. البته مهمترین کاربرد این زبان، برنامه‌نویسی در محیط وب است. اما در بسیاری حوزه‌های دیگر مانند برنامه‌نویسی سمت سرور، برنامه‌نویسی موبایل، برنامه‌نویسی دسکتاپ، برنامه‌نویسی گرافیکی و … می‌توان از جاوا اسکریپت استفاده کرد.

 

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش طراحی صفحات وب با HTML 5 و CSS 3

اگر تا به حال به فکر ایجاد یک وب سایت افتاده‌اید ولی نمی‌دانید که برای ساختن یک وب سایت باید از کجا شروع کنید، راه را درست آمده‌اید، مقصد شما همین جا است. پکیج آموزش HTML5 و CSS3.

مشاهده جزئیات