%80 تخفیف

پکیج آموزش ASP.NET MVC - سطح 2

در سطح 1 دوره ASP.NET MVC شما با مباحث مقدماتی این تکنولوژی آشنا شدید. این دوره حاوی مباحث تکمیلی درباره ASP.NET MVC می باشد.

مشاهده جزئیات
%80 تخفیف

پکیج آموزش SQL Server ویژه برنامه نویس ها - سطح 2

در این دوره مفاهیم تکمیلی کار با پایگاه داده SQL Sever برای برنامه نویسان ارائه شده است.

دانستن این مفاهیم و مهارت ها شما را قادر می سازد عمده مواردی که برنامه نویسان حرفه ای و مدیران پایگاه داده (DBA ها) می دانند را بشناسید و آنها را بکار ببرید.

مشاهده جزئیات
%80 تخفیف

پکیج آموزش ASP.NET MVC - سطح 3

تمرکز مطالب این دوره بر روی مباحث پیشرفته ASP.NET MVC از جمله Identity، کنترل دسترسی با استفاده از Role Management و Routing می باشد.

مشاهده جزئیات
%60 تخفیف

پکیج آموزش سی شارپ - سطح 2

یکی از مشخصه های یک برنامه نویس خوب و حرفه ای آشنایی با ابزارهای کارش است.
زبان سی شارپ نیز به عنوان اصلی ترین زبان مورد استفاده برنامه نویسان دات نت دارای قابلیت های فوق العاده مفیدی است که شناختن آنها توانایی زیادی به برنامه نویس می دهد.
مباحث این دوره آموزشی برای برنامه نویسان حرفه ای تنظیم شده است و در کمتر کتاب، فیلم، یا مرجع آموزشی با این دقت و شرح درباره آنها صحبت شده است.
پس اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که می خواهید خود را به سلاحی قوی در زمینه برنامه نویسی مجهز کنید ورود شما را به این دوره آموزشی خوش آمد می گوییم.

مشاهده جزئیات
%80 تخفیف

پکیج آموزش ASP.NET Core 2.2 - سطح 1

ASP.NET Core یک فریم وُرک Open Source برای ساختن برنامه های مدرن تحت وب است. ابزارهای برنامه نویسی ASP.NET Core هم اکنون برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، و Mac وجود دارد و همچنین استفاده از سیستم عامل های فوق نیز به عنوان سرور برای نصب و اجرای برنامه های نوشته شده با ASP.NET Core نیز امکان پذیر است.

مشاهده جزئیات